Захищений смартфон Oukitel WP2 пропрацює тиждень без підзарядки

70

Зі збільшенням продуктивності смартфонів зростає і кількість споживаної ними енергії, що негативно позначається на автономності. Багато з ностальгією згадують кнопкові звонилки, які можна було заряджати цілий тиждень. Якщо ви і зараз не хочете часто бігати до розетки або носити з собою зовнішні акумулятори, то варто придивитися до смартфонів з підвищеною автономністю. Таким повинен стати анонсований днями Oukitel WP2 з акумулятором на 10 000 мАг. Крім того, апарат буде захищений від пилу і води за стандартом IP68.

Oukitel WP2

Oukitel WP2 буде покращеною версією попереднього довгограючого смартфона виробника — P10000 Max. Для демонстрації дизайну новинки та її відповідності заявленим стандартам захисту виробник випустив невелике відео.

Поки про смартфон є мінімум інформації. Головною його відмінністю стане акумулятор ємністю 10 000 мАг. Виробник обіцяє до тижня використання без підзарядки при середній активності.

Ще однією особливістю повинна стати підвищена виживаність. Корпус з полістиролового ебоніту покликаний забезпечити не тільки стійкість до води, але також міцність конструкції і гарантію виживання при падінні з висоти або при ударі. Крім того, екран буде прикритий загартованим склом Corning Gorilla Glass з підвищеною міцністю і стійкістю до появи подряпин.

Oukitel WP2

За попередніми даними, Oukitel WP2 надійде в продаж в кінці серпня.