iOS 13: у мережі показали концепт майбутньої операційки

122

Новинка подарує користувачам новий функціонал

iOS 13: у мережі показали концепт майбутньої операційки

Користувач YouTube під ніком Jacob Rendina створив концепт iOS 13 поруч з найбільш очікуваних змін, які цілком можливо з’являться в новій версії операційної системи для iPhone і iPad.

Відео можна подивитися тут

загрузка...

Для iPad опублікований ролик, який демонтує “плаваючі” вікна деяких додатків, таких, як “Погода”, “Нотатки” “Калькулятор”, ярлики для будь-яких дій, файлів і додатків, підтримка декількох користувачів, яку повинні були впровадити в 12 версію операційки, але з невідомих причин яблучна компанія передумала. Перероблене меню повідомлень, яке нагадує операційну систему для Mac.

Для iPhone концепт iOS 13 містить режим багатозадачності і Always On Display. Серед “загальних” функцій: темний режим і блокування додатків паролем. До речі, темний режим дозволить зменшити навантаження на очі в темний час доби.

Варто відзначити, що iOS 12 поставив антирекорд за популярністю, так як нічого нового для користувачів вона не привнесла. Однак, оновитися в будь-якому разі варто, так як iOS 11 є легкою мішенню для хакерів, які можуть заволодіти вашою інформацією, аж до паролів, фото, та даними кредиток.

Джерело

.

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"