Які технології нас чекають у смартфонах майбутнього

163

Сучасна індустрія смартфонів постійно змінюється і уявлення про «ідеальний смартфон» змінюються разом з нею. Після експериментів з «чубчиками» і «смугами» по краях екрану ми нарешті вступаємо в еру повністю безрамкових пристроїв. Тільки ось на цих пристроях все ще є» дірка » в екрані. Але що, якщо ми вам скажемо, що скоро і цього не буде. Так само як і про те, що зникнуть зі смартфонів та інші отвори на кшталт порту для зарядки. З повним збереженням функціональності, природно. Не вірите? Дарма, адже компанії Meizu і Vivo натякають на анонс повністю монолітного смартфона.

Aliexpress WW

Відкладаючи в сторону всі маркетингові хитрощі, можна сміливо сказати, що ця ідея насправді дуже цікава і стосується не тільки отвори для камери і порти для зарядки. Meizu, наприклад, планує випустити смартфон, на якому немає роз’єму для навушників (але з цим ми вже звикли), а також динаміків. Більш того, над аналогічним гаджетом працює і Vivo (ймовірно, це таємничий Apex 2019).

Подібний підхід, насправді, може мати масу переваг. По-перше, він може забезпечити кращу пило — і гідроізоляцію, що зробить смартфон більш стійким до впливу зовнішніх факторів. Крім цього (якщо, звичайно, ця технологія нарешті готова), ви зможете повноцінно використовувати телефон під час бездротової зарядки. Розробки у сфері дистанційної зарядки ведуться не перший рік, і питання лише в тому, хто буде першим гравцем на цьому полі. З іншого ж боку ми маємо зниження ремонтопридатності пристрою. Якщо з таким смартфоном щось станеться, залишиться сподіватися лише на гарантію виробника.

Але куди ж пропаде Селфі-камера? Конструкція висувний на манер Mi Mix 3 і Honor Magic 2 не вписується в концепцію монолітного корпусу. І тут нам напрошується один висновок — камера, вбудована в дисплей. Знову фантастика? А ось і ні. Під час анонсу «дірявих» смартфонів у минулому році Samsung показала кілька варіантів дизайну — Infinity-U, Infinity-V і Infinity-O. Але при цьому сама ж південнокорейська компанія згадала, що є у них і «козир» — дисплей «New Infinity», не має отворів взагалі. Не варто забувати і про те, що Samsung давно працює над гнучкими дисплеями.

«У найближчі роки ми очікуємо побачити кардинальні зміни у форм-факторі смартфонів. Від складного до згортається телефону. Ми Samsung готові вступити в це майбутнє і надати своїм користувачам новий досвід від використання мобільних пристроїв.» — заявив віце-президент і керівник відділу розробки мобільного підрозділу Samsung Харк-Санг Кім.

Але яким би не було майбутнє, ми обов’язково зіткнемося з великою різноманітністю телефонів найближчим часом. Азіатські компанії заграють з різними ідеями в плані мобільних технологій. 2019 рік обіцяє бути дуже цікавим і насиченим подіями для всіх, хто стежить за мобільного сферою. Гнучкі пристрої, сканери відбитків пальців, вбудовані в екран, невеликі отвори в дисплеї, безрамкові і монолітні Смартфони. З такою кількістю нововведень і швидкістю розвитку технологій навіть страшно уявити, що чекає нас через рік.

Джерело