Як вибирати в’язаний одяг для немовлят?

19

в’язаний одяг для новонароджених Leo Mini
З приходом холодів крім легкого одягу малятку знадобиться і більш теплий Тому, ось декілька корисних порад, які допоможуть вам при виборі теплих в’язаних речей:
1.Перше і найважливіше правило — це те, що в’язаний одяг для новонароджених повинен бути з натурального, «дихаючого» матеріалу. Бажано вибирати меринос чи котон, без будь-яких домішок, адже одяг з натурального мериносу чи котону зігріє дитину в холод та подарує відчуття прохолоди в спекотний день.
Варто також знати, що новонароджений малюк не вміє ще сам регулювати температуру тіла, ці механізми розвинуться трохи пізніше. Поки ж найголовніше з одного боку, не застудити дитину, а з іншого, не перекутати, тим самим збивши майбутню правильну терморегуляцію.

в’язаний одяг для новонароджених
2. Зазвичай виробники вказують на який вік (зріст і вага) розраховані речі, тому одяг повинен відповідати цим параметрам малюка. Але у випадку, з новонародженим одяг можна купувати трохи на виріст, тому що в перші 6 місяців дитина стрімко зростає.

загрузка...

3. Для малюків від народження до півроку всі шви повинні бути виконані назовні, щоб не травмувати ніжну шкіру. Ідеально обирати в’язані речі виконані безшовно. Така можливість є у випадку придбання речей ручної роботи.
4. Ярлики та бірки повинні бути м’якими і легко видалятися.
Leo Mini одяг для малятLeo Mini одяг для малят

5. В’язаний одяг для новонароджених не повинен утрудняти рухів малюка, на ньому не повинно бути тугих зав’язок, безглуздих прикрас. Наприклад, рюші або волани новонародженому маляті ні до чого, їх художнє значення гідно оцінить більш доросла дитина.
Простий та стильний дизайн – ось чудовий варіант для вашого малюка.
6. Найпрактичнішим одягом для новонароджених є бодіки та пінетки. Їх плюс в тому, що в них малюк почуває себе комфортно, вони не сповзають і не натирають.
7. Можна купити для малюка щось особливо гарне (це може бути такий одяг в якому дитина виглядає по-святковому і водночас зручно). Чому б ні? Такі речі, якщо вони хорошої якості, будуть служити довго і залишаться як приємний спомин про перші місяці життя вашого немовляти. А також можуть перейти у спадок наступним поколінням.
8. Серед в’язаних речей є ще одна хороша знахідка – тепле в’язане одіяльце з високоякісних натуральних матеріалів (наприклад, з 100{c33fdc0af50eebc56930e31a19c0090e6b8f3cf0109eaa329bb0e34edef02b2f} альпаки). Зазвичай воно невеликого розміру. Орієнтовно 75 на 75 см. Цього буде достатньо для того щоб вашій дитинці було комфортно і тепло.