Як купити Xiaomi Mi Band 3 за ціною нижчою за офіційну

42

В кінці весни 2018 року компанія Xiaomi випустила довгождане третє покоління фітнес-трекера Mi Band. Як і попередники, він пропонує одне з кращих на ринку співвідношення ціна / якість, а також довго працює від одного заряду, має повноцінний захист від води, оснащений пульсомірів і вміє показувати повідомлення. На AliExpress аксесуар зараз можна придбати за ціною нижчою за офіційну.

загрузка...

У порівнянні з попередником Mi Band 3 отримав збільшений OLED-екран, на якому відображається ще більше корисної інформації. Прямо з браслета можна дізнатися, що за повідомлення вам прийшло, хто дзвонить, актуальну погоду, прогрес фізичного тренування та інше. Як результат, вам не потрібно буде зайвий раз діставати смартфон з кишені або сумки, що особливо актуально в забитому транспорті або на нараді. Які ведуть активний спосіб життя користувачі явно оцінять наявність вбудованого датчика серцебиття і можливість відстеження кількості пройдених кроків, спалених калорій і іншу інформацію. Крім того, Mi Band 3 може визначати фази сну.

Важливою особливістю Mi Band 3 є захист від води за стандартом IP68, а значить його можна не знімати в душі або під час плавання в басейні. Крім того, трекер працює від одного заряду близько 20 днів. Як і раніше, управління гаджетом і повноцінна інформація про спортивні досягнення знаходяться в спеціальному мобільному додатку для Android і iOS.

Зараз Mi Band 3 можна придбати на AliExpress за спеціальною ціною від $ 22,99.

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"