Як 5G змінить уявлення про мобільний інтернет: переваги нових мереж

474

Про це повідомляє 4PDA.

Aliexpress WW

«Сьогодні вся екосистема 5G робить величезний крок вперед, і цей крок служить новим підтвердженням того, як лідери екосистеми і Qualcomm Technologies зокрема наближають комерціалізацію мереж нового покоління – від найперших кроків, включаючи наукові розробки і стандартизацію, випробування, випуск інноваційних продуктів і технологій , і до неминучого поширення мереж 5G і підтримують їх пристроїв по всьому світу в першій половині 2019 року», – зауважив президент Qualcomm Incorporated Крістіано Амон.

Разом ми змінюємо вигляд цілої галузі і допомагаємо користувачам цих мереж і пристроїв отримати абсолютно нові враження від можливостей мобільного зв’язку,
– підкреслив Амон.

Хвилі міліметрового діапазону демонструють ряд переваг над частотами поточного покоління. Вони менш чутливі до перешкод у вигляді стін, перегородок і листя, володіють кращим коефіцієнтом відбивання, зберігаючи потужність сигналу і вимагають менших витрат на обладнання при розгортанні мережі.

В ході демонстраційного тестування модему X50 була досягнута швидкість з’єднання в 1,5 Гбіт / с – цього виявилося достатньо для потокового відтворення відео з роздільною здатністю 8K.

У перспективі у технології є всі шанси не тільки зробити “Інтернет речей” доступним мейнстрімом, а й повністю замінити Wi-Fi обладнання, яке не прив’язуватиме абонента до точки доступу з обмеженим радіусом дії.

Стабільний прийом сигналу забезпечує спеціально розроблена антена від Qualcomm. Крім того, модем X50 був представлений у вигляді аксесуара Moto Mod для смартфонів Motorola – це дозволить власникам пристроїв на базі SoC минулого покоління використовувати переваги нових мереж, не змінюючи апарат. Також компанія повідомила про випуск двох ексклюзивних моделей серії Moto в 2019 році.

Qualcomm представила перший в світі комерційний 5G-модем

Не виключено, що перспективним модемом найближчим часом обзаведуться і нові ревізії інших популярних ґаджетів – раніше вже повідомлялося про випуск 5G-версії Xiaomi Mi Mix 3. Крім того, оновлення модельного ряду до сучасного стандарту зв’язку раніше анонсували такі вендори, як Samsung, Oppo, Vivo та інші.