Xiaomi знижує ціну на телеприставку Mi Box S та Mi Band 3

134

У зв’язку із святкуванням Всесвітнього дня шопінгу 11 листопада, китайська корпорація Xiaomi знизить ціни на два свої популярні продукти: це нова телеприставка Mi Box S та фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 3.

загрузка...

Xiaomi Mi Box S – це міжнародна версія телеприставки Mi Box 4. Пристрій працює під управлінням оперативної системи Android TV (Android 8.1 Oreo) та має магазин додатків Google Play.

Крім того, приставкою можна керувати за допомогою голосового помічника Google Assistant. Є підтримка функції Chromecast, що дає змогу транслювати на екран телевізора контент з різних гаджетів. Mi Box S підтримує відео в форматі 4K HDR з частотою 60 кадрів в секунду і об’ємний звук Dolby і DTS.

Xiaomi Mi Box S: відеоогляд

Зараз Mi Box S коштує 79 доларів (2 200 гривень). Та її можна буде придбати зі знижкою за 65 доларів (1800 гривень).

Ще один продукт, що отримає знижку, – Xiaomi Mi Band 3. Це без перебільшення один із найпопулярніших фітнес-трекерів у світі. Він показує час, погоду, текст вхідних повідомлень і прогрес фізичної активності тощо. Також він вимірює пульс та проводить моніторинг сну.Від одного заряду трекер працює до 20 днів.

Xiaomi Mi Band 3: огляд

https://youtu.be/BEJ4bteC7bY

Зараз на AliExpress трекер доступний за 23 долари (640 гривень), а в день розпродажу його вартість знизиться до 20,99 доларів (580 гривень).

Джерело