Xiaomi випустила портативний акумулятор

393

Китайська корпорація Xiaomi вирішила порадувати своїх фанатів новим електронним гаджетом, який вже в найближчі дні надійде на полиці магазинів у Китаї. Новинка не має конкретної назви, тому як вона представляє з себе простий портативний акумулятор Mi Power Bank з бездротовою зарядкою Qi. Виріб має ємністю 10 000 маг, завдяки чому воно може зарядити більшість сучасних мобільних пристроїв приблизно 2,5 – 3 рази.

Гаджет має корпус з спеціальних прогумованих матеріалів, щоб телефонів з нього не спадав під час бездротової підзарядки. Портативний акумулятор при ємності 10 000 маг має габарити 90 х 80 х 26 мм, а ось важить він всього 234 грама. Якщо бічні торці виконані з прогумованого пластику, то зверху і знизу використовується спеціальна зносостійка тканина, яка не може подряпати смартфон, коли він лежить зверху акумулятора, заряджаючись таким чином через Qi.

Усередині портативного акумулятора знаходиться індукційна котушка, яка забезпечує потужність вихідного струму до 10 Вт включно, завдяки чому можна заряджати на максимальній швидкості Samsung Galaxy S9, Apple iPhone XS Max, Huawei Mate 20 Pro і інші мобільні пристрої топового рівня. Крім того, можлива підзарядка будь-яких інших сумісних пристроїв, в тому числі смарт-годин, бездротових навушників, фітнес-браслетів та інших, які підтримують зарядку Qi. Для зарядки самого портативного акумулятора в його корпусі знаходиться роз’єм microUSB, а для зарядки інших пристроїв, які не мають підтримки бездротової зарядки, на корпусі передбачені два порти USB-A, до яких можна підключати будь-які електронні гаджети. Таким чином, ця портативна батарея може одночасно заряджати до трьох пристроїв. При натисканні на кнопку живлення користувач зможе зрозуміти, на скільки заряджений акумулятор, за допомогою чотирьох світлодіодних індикаторів білого кольору.

Офіційна рекомендована ціна Xiaomi Mi Power Bank Qi ємністю 10 000 мАч знаходиться на рівні $15. На вибір доступні чорний і сірий кольори. Старт продажів новинки відбудеться вже з 5 лютого.