Xiaomi оголосила про припинення випуску смартфонів

380

Станом на сьогоднішній день, китайська корпорація Xiaomi випустила безліч моделей мобільних пристроїв, які входять в самі різні цінові категорії, починаючи від надбюджетних і закінчуючи неймовірно дорогими. 9 серпня 2018 року, компанія офіційно оголосила про припинення випуску своїх фірмових смартфонів, проте все далеко не так погано, тому як вони почнуть випускатися під новим брендом, а саме — Poco.

Офіційний акаунт Xiaomi в соцмережі Twitter заявив про те, що в недалекому майбутньому відбудеться офіційний анонс нового смартфона, який стане першим, який зможе похвалитися новим брендом, а саме — Poco. Доля телефонів під китайським брендом, на жаль, не розкривається. Серед експертів і користувачів є думка, що відтепер всі нові моделі мобільних пристроїв для міжнародного ринку будуть випускатися під новим товарним знаком.

загрузка...

У соцмережах вже з’явився аккаунт Pocophone Global, який своєю назвою доводить, що телефони під новим брендом компанії Xiaomi почнуть випускатися по всьому світу. Є думка, що відмовитися від фірмового товарного знака для продажу телефонів в Росії, Індії, Європі та інших регіонах світу довелося для того, щоб позбутися від зв’язку з Китаєм. Першим мобільним пристроєм під новим брендом стане Pocophone F1, чутки про який ходять вже кілька місяців.

Бренд Poco стане виключно міжнародним, тобто купити телефони з таким товарним знаком в Китаї виявиться неможливо. Мобільні пристрої від імені умовно нового виробника будуть продаватися по всьому світу, в тому числі в США. Швидше за все, незабаром Xiaomi сама розповість про те, чи продовжить вона випуск своїх смартфонів під фірмовим брендом для міжнародного ринку, або ж насправді відмовиться від нього, щоб активніше просувати новий.

Джерело

Вы также можете:
Посмотреть подборку креативных чехлов
Или поиграть в нашу игру