Windows 10 несподівано порадувала користувачів

346

З моменту релізу операційної системи Windows 10 у фінальному стабільному вигляді вже минуло більш ніж 3,5 роки, за які дане програмне забезпечення практично зовсім не змінилося в кращу сторону. Так, співробітники Microsoft постійно додають в нього різного роду нові функції і можливості, проте вони потрібні лише одиницям. Такі нововведення, про які просить більшість, розробники не впроваджують. Втім, ціла купа негативних відгуків в мережі вперше за довгий час змусила американську корпорацію змінити своє власне далеко не краще рішення, прийняте ще кілька років тому.

загрузка...

Справа в тому, що ще на початку 2017 року керівництво Microsoft повідомило про те, що компанія вирішила позбутися від застарілого графічного редактора Paint, замінивши його на новий. Вони пообіцяли, що дане програмне забезпечення перестане працювати на комп’ютерах під управлінням Windows 10 в першій половині 2019 року. Сьогодні, 12 лютого, деякі користувачі комп’ютерів на базі десятої «вінди» виявили повідомлення зі словами про те, що даний графічний редактор незабаром буде переміщений в магазин Microsoft Store.

При цьому співробітники американської корпорації зазначили, що Paint можна буде завантажити і встановити на Windows 10 абсолютно безкоштовно, якщо комусь він потрібен. Таким чином, розробники вирішили не відмовлятися від цього додатка, а також, крім того, продовжити забезпечувати його програмну підтримку, щоб він продовжував повноцінно працювати на десятки мільйонів комп’ютерів по всьому світу. Різниця лише в тому, що для використання цього графічного редактора його доведеться завантажити самостійно, використовуючи для цього свій обліковий запис Microsoft.

Спочатку розробники хотіли замінити старе додаток графічного редактора на нове під назвою 3D Paint, але дане програмне забезпечення вже встигло зібрати масу негативних відгуків від користувачів, які й змусили Microsoft продовжити забезпечувати підтримку раніше закритого проекту. Не виключено, що в майбутньому в рамках Windows 10 два цих графічних редактора будуть об’єднані в один, що дозволить позбутися негативних відгуків у мережі, взявши все найкраще з інших додатків для роботи з зображеннями і фотографіями, нехай і на базовому рівні.

Джерело