Wi-Fi почав сильно тормозити

304

Згідно з дослідженням компанії OpenSignal, 33 країни мають швидкість мобільного інтернету в середньому вища, ніж швидкість Wi-Fi.

Найбільший розрив між швидкістю підключень зафіксовано в Австралії, пише Mashable.

загрузка...

У цій країні середня швидкість Wi-Fi становить 21,6 Мбіт/с, а швидкість мобільної мережі — 34,6 Мбіт/с. Також до п’ятірки країн з мобільними мережами, які набагато швидше, ніж Wi-Fi, увійшли Ліван, Катар, Оман і Греція.

Водночас в таких місцях, як США і Гонконг, середня швидкість WiFi затьмарює мобільні мережі. Подібна ситуація, нехай і не настільки виражена, зафіксована ще в 40 країнах. Це може незабаром зміниться, так як нове покоління мобільної мережі 5G почне поширюватися вже в 2019 році.

Також дослідники знайшли чотири країни, де немає істотних відмінностей між швидкістю WiFi і мобільною мережею: Угорщина, Бангладеш, Бельгія і Норвегія. Відзначається, що дані були зібрані з майже 7,8 мільйона різних пристроїв в 80 країнах.

У OpenSignal заявили, що результати дослідження показують, що мобільні оператори і виробники смартфонів повинні переоцінити залежність від Wi-Fi. У той же час, наразі Wi-Fi, як і раніше, лідирує через більш низьку вартість послуг.

Фахівці OpenSignal повідомили, що в майбутньому ситуація може ще сильніше змінитися з впровадженням стандарту 5G. До кінця 2018 року його планують запустити в 20 містах США, а в 2019 році вийдуть перші флагманські смартфони з підтримкою нового стандарту передачі даних.

Вы также можете:
Посмотреть подборку креативных чехлов
Или поиграть в нашу игру