Витік розкрив подробиці про доступний iPhone

72

Чим ближче презентація нових iPhone, тим більше подробиць з’являється в мережі про майбутні продукти. Цього разу джерелом витоку стала сама Apple – в середовищі розробки Xcode були знайдені згадки про апаратної складової «бюджетного» iPhone.

Виявив витік відомий розробник Гільєрме Рембо. В останній версії Xcode ним було знайдено новий пристрій з ідентифікатором iPhone 9,7. У самому середовищі розробки назву моделі відображається як «iPhone xx». Розробнику вдалося також отримати інформацію про внутрішні компоненти пристрою – згідно з його даними, новий продукт повинен буде отримати процесор Apple A10, а екран новинки буде підтримувати розширений колірний діапазон DCI-P3.

загрузка...

Поки неясно, чи йде мова про iPhone SE другого покоління, або ж iPhone c 6,1-дюймовим дисплеєм. Однак перший варіант більш імовірний, з кількох причин.

  • iPhone SE ніколи не оснащувався екраном з розширеним колірним охопленням DCI-P3 – подібне оновлення дисплея виглядає цілком закономірним.
  • З чуток, «бюджетний» iPhone 6,1-дюймовим екраном буде оснащуватися більш просунутим процесором, як мінімум Apple A11. Тут же мова йде про повну копію компонентів iPhone 7.

Сам розробник схиляється до того, що знайдений ним пристрій – iPhone SE 2 . Чи правдиві ці здогади, дізнаємося вже зовсім скоро – на осінній презентації Apple.