Viber для Android отримав важливий редизайн. Що змінилося?

912

Команда Viber анонсувала редизайн додатку для Android і iOS. Остання отримує апдейт вже зараз, тоді як любителям персоналізації і лончер доведеться трохи почекати. Оновлення значуще – зачіпає дизайн і сам принцип роботи.

Перш за все, тепер Viber підтримує наскрізне шифрування. Багато месенджерів вже отримали цю функцію, так що нововведення не дивує.

Оновлення Viber для Android

загрузка...

Тепер повідомлення будуть доставлятися в два рази швидше, ніж раніше. Через це з оновленням вмісту чатів не буде проблем, а приводів випадково пропустити якесь питання буде менше.

Як повідомляє Phone Arena, оновлення статусів повідомлень теж прискориться. За традицією одна галочка поруч з текстом підтвердить відправку повідомлення, тоді як дві означатимуть доставку листа на пристрій співрозмовника.

Схеми чатів стануть яскравішими, а екран буде вміщати більше вмісту. Знайомство з контентом також виявиться приємнішим – фотографії і відео займуть більше площі на екрані. Відтворення GIF-анімацій буде більш плавним.

Залишається сподіватися, що команда Viber також попрацювала над якістю відеоповідомлень. Поки вони залишаються одним з найслабших місць платформи.