В RED показали «голографічний» смартфон Hydrogen One з усіх боків

233

Представники компанії RED Digital Cinema вирішили реабілітуватися за затримку виходу смартфона Hydrogen One і підігріти інтерес користувачів новими офіційними зображеннями. На них незвичайний Hydrogen One красується з усіх боків.

На нових знімках ми бачимо все той же агресивний дизайн, подвійну основну камеру у вигляді кола, як у Motorola Moto Mod, вставки з кевлара і виділяється логотип виробника.

загрузка...

Hydrogen One отримає 5,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів, здатний створювати глибокий 3D-ефект і працювати в звичайному 2D-режимі. За словами розробників, він вміє «плавно перемикатися між традиційним 2D-контентом, голографічним багатозонним контентом, 3D-контентом і інтерактивними іграми». На додаток до цього — багатоканальне аудіо супровід, що забезпечує ефект занурення.

Також «в комплекті» процесор Snapdragon 835, 6 гігабайт ОЗУ, акумулятор ємністю 4510 мАг і сканер відбитків пальців, вбудований в клавішу живлення.

Hydrogen One повинен вийти 2 листопада (сподіваємося, переносити дату більше не будуть). У цей день новинка вийде в продаж тільки на території США і Мексики в операторів AT & T, Verizon і Telcel. У цьому випадку мова йде про алюмінієвої версії в кольорах Black і Shadow за ціною 1295 доларів США. Варіант з титановим корпусом вийде до 2019 року, але і тоді її партії будуть мінімальні, а цінник дійде до 1500 доларів США. Найбільше пощастить тим користувачам, хто зробив попереднє замовлення на RED Hydrogen One. Для них поставки новинки стартують вже 9 жовтня.