У США розробили штучних чоловіків для сексу

1429
Каліфорнійська компанія Realbotix має намір вже цьогоріч розпочати продажі секс-роботів з розширеним функціоналом.
Як зазначають розробники нових іграшок, їхні моделі будуть здатні обіймати власника, запам’ятовувати його звички, а також розмовляти на теми, котрі цікавлять співрозмовника, пише лондонська газета The Daily Mail. Повідомляє Еспресо.
Думка щодо створення штучного чоловіка пришла до фахівців Realbotix після того, як минулого року вони розпочали успішний продаж жіночої версії робота. Лялька, яка вміє розмовляти, стала такою популярною, що інженери вирішили створити ії чоловічий відповідник.
Роботом керуватиме додаток для штучного інтелекту під назвою Harmony, яке синхронізуватиметься з начинкою і дозволятиме андроїдам спілкуватися, здобувати нові навички й задовольняти всі сексуальні бажання власника. Покупці зможуть вибирати зовнішність, тип статури і колір шкіри робота, а також розмір і форму його геніталій.
«Якщо жінки так зацікавлені в отриманні задоволення від вібратора, уявіть собі, як вони будуть відчувати себе з роботом, який може їх обіймати», — зазначив засновник Realbotix Метт Макмуллен.