Терміни продажів Sony PlayStation 5 сильно розчарують покупців

645

Ігрові приставки PlayStation 4 Pro і Xbox One X, станом на сьогоднішній день, є найбільш просунутими з усіх рішень на ринку. Вони забезпечують підтримку здатності екрану 4K, проте з деякими хитрощами, тому як на повноцінну роботу з текстурами високої деталізації у приставок просто недостатньо потужності. Виходом з цієї ситуації стане консоль нового покоління, яка надійде на полиці магазинів під назвою Sony PlayStation 5, проте станеться це ще дуже нескоро.

Багато джерел повідомляють, що вже в кінці 2018 року відбудеться офіційний анонс нової ігрової приставки від Sony, або ж це трапиться на початку наступного року. На жаль, але вся ця інформація не відповідає дійсності. Ми вивчили ситуацію і дійшло висновку, що справжні терміни початку продажів PlayStation 5 сильно розчарують покупців, а особливо тих, хто заради майбутню новинку не хоче купувати PlayStation 4. Якщо коротко, то чекати доведеться ще дуже довго.

За офіційними даними від японської корпорації, за останній рік вона продала 19 млн ігрових консолей PS4, що всього на 1 млн менше, ніж роком раніше. Незважаючи на це, Sony вдалося отримати рекордний прибуток. Виручка значно зросла за рахунок оформлених гравцями підписок на платні сервіси, на зразок PSN Plus, відеоігри та інший контент, доступний в магазині PlayStation Store. Таким чином, прибуток від даного ігрового пристрою збільшується ось уже як п’ятий рік поспіль, тобто з самого моменту його початку продажів.

Навіщо випускати новий продукт, якщо старий добре продається? У зв’язку з цим очевидно, що ніякої Sony PlayStation 5 в 2018 або 2019 року не буде. Цей ігровий пристрій надійде на полиці магазинів лише в кінці 2020 року, тобто через 7 років з моменту виходу PlayStation 4 і через 14 років після появи PlayStation 3. Все вказує на те, що японська корпорація збереже семирічний розрив між консолями нинішнього і нового покоління. Виходить, що чекати появи нової ігрової приставки доведеться ще щонайменше 2,5 року, а це дуже значний термін.