Скільки коштуватимуть нові бюджетники Samsung Galaxy Mini

135

На початку наступного року компанія Samsung має представити нові бюджетні моделі смартфонів серії Galaxy M. Деякі їх характеристики ми вже знаємо, а зараз з’явилися нові подробиці про вартість пристроїв.

Видання 91mobiles від своїх галузевих джерел, близьких до розробки смартфонів, дізналася інформацію про ціни на Galaxy M10 і M20. Отже, цінник на молодшу модель буде близько $140, а на старшу — до $215.

Правда, ці ціни розраховані для Індії, де Samsung має намір поборотися китайськими конкурентами. Також не виключено, що компанія вирішить для зниження ціни продавати новинки тільки в онлайн-магазинах.

Згідно джерел, молодша модель Galaxy M10 отримає 3 ГБ оперативної пам’яті і процесор Exynos 7870 з тактовою частотою 1.59 ГГц. Подробиць про старшу модель Galaxy M20 трохи більше. Девайс буде мати широкоформатний дисплей з Full HD дозволом (2340×1080p), чіп Exynos 7885 з графічним прискорювачем Mali-G71 MP1, а також модифікацію пам’яті на 3/32 ГБ. Обидва смартфони будуть працювати на Android 8.1 Pro.

Очікується, що «первістки» серії Galaxy M вийдуть на початку наступного року. Їх масове виробництво вже йде на заводі в індійському місті Ноїда.