Штучний інтелект може стати «безсмертним диктатором», — Маск

281

Маск побоюється, що штучний інтелект переживе окремих лідерів і створить власну структуру гноблення. 

Штучний інтелект, створений авторитарними урядами, може стати безсмертним диктатором, від якого ніхто не зможе врятуватися. Про це заявив директор компаній SpaceX і Tesla мільярдер Ілон Маск в документальному фільмі Кріса Пейна «Довіряєш ти цьому комп’ютеру», передає інтернет-видання liga.net .

За словами Маска, авторитаризм не є чимось новим, але, по крайній мірі, Муссоліні і Гітлер померли. Він побоюється, що в епоху технологій штучний інтелект, створений авторитарними урядами, переживе окремих лідерів і створить постійну структуру гноблення.

«Це дуже важливе питання, це вплине на наше життя так, як ми не можемо собі уявити зараз», — сказав він глядачам в четвер увечері на прем’єрі фільму в Лос-Анджелесі.

Відзначається, що з огляду на те, як Росія вже використовує алгоритми для підриву демократій, а Китай планує запустити систему соціального кредиту для моніторингу своїх громадян в реальному часі до 2020 року, це не здається надуманим.

13 березня повідомлялося, що засновник компанії SpaceX виступає за створення регуляторного органу, який буде стежити за безпекою розробок штучного інтелекту.