Семирічний хлопчик обійшов захист на iPhone XS

634

Семирічний хлопець зламав нову операційну систему iOS 12 на iPhone XS свого батька.

– Батя встановив на смартфон функцію батьківського контролю від Apple «Екранний час», але я швидко розібрався з нею максимально простим і витонченим способом. І повторити цей трюк вийде і у вас і ваших дітей», – зазначив автор.

загрузка...

Користувач Reddit з нікнеймом PropellerGuy розповів про те, що поставив на свій iPhone XS, випущену Apple у вересні нову операційну систему iOS 12. Особливо зацікавила чоловіка нова функція «Екранний час».

З її допомогою можна налаштовувати своєрідний батьківський контроль для телефону. Наприклад, встановити часовий відрізок для кожного конкретного додатка, по завершенні якого програма буде автоматично блокуватися, а запустити її знову можна буде лише на наступний день.

Саме так PropellerGuy І вчинив з іграшками, в яких любить залипати його семирічний син. Однак щось у нього пішло не за планом.

— Коли вийшла iOS 12, я обмежив мого семирічного сина час роботи деяких додатків за допомогою функції «екранний час». Але кілька днів поспіль я спостерігав за ним і бачив, що він грає куди більше, ніж слід було б. І я ніяк не міг зрозуміти чому, — сказав він.
Але син все ж змилостивився над татусем і розповів, що він просто зламав iPhone, прибравши взагалі які б то не було обмеження.

— Сьогодні мій син нарешті розповів, як він зламав систему. Коли час програми закінчується і гра просто блокується, він видаляє її з телефону. А потім викачує з App Store знову, і у гри пропадають всякі обмеження! Після цього я навіть злитися на нього не зміг. Це просто вражаюче! — додав батько.

Джерело