«Секретна» функція допоможе підвищити швидкість Chrome в п’ять разів

43

Американська корпорація Google ось уже близько десяти років працює над своїм фірмовим веб-браузером, роблячи все для того, щоб зробити його як можна більш популярним серед користувачів, а для цього доводиться постійно покращувати його інтерфейс, додавати нові можливості, а також, крім того, посилювати безпеку. Сьогодні, 7 лютого 2019 року, розробники випустили нову збірку Google Chrome, яка доступна в тестовій версії інтернет-браузера. У ній з’явилася нова настройка, здатна в кілька разів підвищити швидкість завантаження сайтів.

загрузка...

Як вдалося з’ясувати, налаштування в Google Chrome в цілих п’ять разів підвищує швидкість завантаження сайтів, а відбувається це за рахунок того, що вона активує режим під назвою Never-Slow Mode, який перекладається як «ніяких уповільнень». Суть його роботи зводиться до того, щоб заблокувати весь зайвий контент, який не потрібен для відображення сайту. За його розпізнавання відповідає спеціальний ШІ, який був створений розробниками і протестований на декількох тисячах різних ресурсів, на всіх з яких він працює коректно.

Як описують розробники своє нове творіння, режим Never-Slow Mode – це експериментальна функція, остаточне рішення про додавання якої у фінальну стабільну збірку Google Chrome ще не прийнято. Суть його роботи полягає в тому, що спеціальний ІІ аналізує сторінку в режимі реального часу ще до того, як вона почала відображатися, після чого ятрить пріоритет завантаження. В такому випадку користувач спочатку бачить лише той контент, який довантажити на початковому етапі.

При цьому всі важкі зображення, скрипти, відеоролики та інші матеріали завантажуються вже потім, в процесі прокрутки сторінок. Як запевняють розробники, такі нововведення дозволяють в цілих п’ять разів підвищити швидкість завантаження сайтів в Google Chrome, але в ряді випадків деякі користувачі можуть вважати подібні особливості роботи незручними, тому як в процесі прокрутки тієї чи іншої сторінки інформація буде поступово подгружаться з сайту, а якщо інтернет є повільним, то якийсь час користувачам доведеться споглядати білий фон.

Випробувати нововведення вже зараз зможуть всі бажаючі, встановивши альфа-версію браузера з офіційного репозиторію розробників. Раніше вдалося з’ясувати, що веб-браузер Google Chrome отримав нову функцію, яку доведеться використовувати всім.

Джерело