Samsung випадково розсекретила складаний Galaxy X завчасно

131

Презентація складного смартфона Galaxy X, або Galaxy F, як його називають галузеві експерти, може відбутися вже в цьому році, а не в наступному, як передбачалося раніше. На це побічно вказує згадка інноваційного флагмана в прошивці Android 9 Pie для Galaxy S9 і S9+. Очікується, що смартфон вийде до кінця грудня, ставши першою моделлю в асортименті південнокорейського виробника, «з коробки» працює під управлінням актуальної версії мобільної ОС від Google.

Згідно з даними витоку, апаратну основу майбутньої новинки складе новітній «камінь» від Qualcomm під назвою Snapdragon 8150. Передбачається, що це наступник Snapdragon 845, який буде застосовуватися у всіх флагманських смартфонах 2019 модельного року, а настільки нехарактерний для всіх чіпсетів серії назва цілком може бути пояснено бажанням виробника провести ребрендинг. Не виключено, що приводом для нього міг стати перехід на 7-нанометровий технологічно процес.

Galaxy X — характеристики

Вважається, що складаний Galaxy X буде мати три дисплея діагоналлю 3,5 дюйма кожен. Два з них розмістяться на внутрішній частині, в розкладеному стані утворюючи єдиний робочий простір, в той час як третій розташується зовні. З його допомогою буде можна здійснювати телефонні дзвінки, обмінюватися повідомленнями і виконувати інші, нескладні дії. При цьому для веб-серфінгу, ігор або роботи з текстом можна буде звернутися до внутрішнього екрану.

Захід, присвячений Galaxy X, пройде в листопаді на конференції розробників, щорічно організовується Samsung. На презентації нам, швидше за все, покажуть сам смартфон, оголосять його ціну і характеристики, призначивши початок продажів на наступний рік. Неможливість вивести апарат в роздріб раніше продиктована неготовністю Qualcomm починати поставки фірмового чіпсету раніше 2019 року.