Samsung завдала нищівного удару по Apple, позбавивши компанію грошей

620

Протягом багатьох років компанії Samsung і Apple судилися один з одним, однак домогтися чого-небудь таким чином вони так і не змогли. У підсумку, вони залишили такий досвід «співпраці» позаду, зрозумівши, що нікому не вдасться домогтися справедливості. Коли все вже більш-менш затихло, південнокорейська корпорація Samsung пішла на велику підлість, попросивши владу Південної Кореї зобов’язати Apple платити податки з продажів всієї своєї продукції в бюджет країни.

В ході зустрічі керівництва Samsung і влади Південної Кореї, останні пообіцяли в найкоротші терміни розробити нові поправки до податкового кодексу для іноземних компаній. Як повідомляють корейські ЗМІ, вже в найближчі кілька місяців буде представлений і прийнятий закон, який обкладе найбільші IT-компанії значними податками, а платити їх доведеться Apple, Google, Amazon і багатьом іншим брендам.

загрузка...

Компанія Samsung наочно показала, що їй доводиться платити набагато більше грошей, ніж конкурентам з інших країн світу. Більш того, в деяких випадках Apple і Google взагалі не платять ніяких податків, а у всіх інших їх розмір майже вдвічі менше, ніж у південнокорейської корпорації. Влада Південної Кореї порахували, що це дійсно неправильно, тому незабаром найбільшим IT-компаніям на території країни доведеться платити значно більше податків.

Швидше за все, піти на такий крок Samsung вирішила через погані продажі Galaxy S9, який виявився нікому не цікавий навіть на місцевому ринку бренду — в Південній Кореї. Зараз же компанія готує грунт для випуску Galaxy S10, тому що до моменту його початку продажів Apple, Google і всім іншим бренду доведеться відчутно підняти ціни на свою продукцію, тоді як для південнокорейського виробника нічого не зміниться. У плюсі від всієї цієї ситуації повинна залишитися і LG.

джерело