Samsung планує знизити вартість смартфонів

39

Спільне підприємство спрямоване на зниження виробничих витрат.

Випадків, коли виробники об’єднувалися для спільної роботи над смартфонами не так багато. Найвідоміші – це пристрої лінійок Nexus і Pixel, Google створювала спільно з фахівцями топових вендорів. Схожим шляхом співпраці вирішила піти і компанія Samsung, яка об’єдналася з китайським виробником Wintech – багаторічним партнером компанії Xiaomi.

загрузка...

За даними ділового південнокорейського видання The Korea Herald, угода між Samsung і Wintech передбачає зниження ролі Samsung як у процесі виробництва, так і в розробці майбутніх апаратів. Незважаючи на це, вендор буде перебувати в тісному зв’язку з китайським партнером, контролюючи якість продукції.

При цьому питання про те, під яким брендом будуть виходити спільні пристрої Wintech і Samsung, поки залишається відкритим, не виключаючи ймовірність відмови від використання товарного знака Galaxy на користь нового.

Спільне підприємство спрямоване на зниження виробничих витрат на випуск смартфонів і їх подальшу популяризацію на території материкового Китаю, де продукція корейців користується надзвичайно низьким попитом.

Цей факт ще здавна викликає побоювання у керівництва Samsung Electronics, представники якої регулярно відвідують країну з метою пошуку нових напрямків розвитку і способів відродження колишньої популярності.

 

Джерело