Samsung Buds можуть з’явитися на початку наступного року як суперники Apple AirPods

38

У Apple є AirPods, у Google є Pixel Buds, а от у Huawei вже зовсім скоро будуть FreeBuds 2 Pro. Але, судячи з усього, ці компанії незабаром можуть зіткнутися з додатковою конкуренцією зі сторони Samsung.

Південнокорейський гігант вже пропонує Gear Icon X(2018), але вони вийшли на ринок більше року тому, в серпні 2017-го і не змогли привернути увагу споживачів, незважаючи на позитивні відгуки. Однак, схоже у Samsung є наступник під новим ім’ям «Samsung Buds». На даний момент ця інформація не підтверджена, оскільки Samsung ще не оголосила нічого офіційного. Тим не менш, ребрендинг дійсно відповідає недавнім крокам Samsung. Врешті-решт, минулого місяця вона повністю відмовилася від назви Gear S і замінила його на Galaxy Watch. Окремо варто відзначити, що цей крок збігається з попередніми звітами, в яких стверджувалося, що Samsung буде повільно поетапно відмовлятися від брендингу Gear повністю протягом наступного року або близько того – гарнітура Gear VR буде перейменована в Galaxy VR, коли буде готове нове покоління пристрою.

загрузка...

Зрештою, поки незрозуміло, яке оновлення буде представляти нові Samsung Buds — вони можуть бути або ітеративним оновленням, або ж вони можуть стати повністю новим пристроєм. Однак після досить стриманого прийому торішніх навушників, як очікується, Samsung зробить досить вражаючу пропозицію.

Насьогодні невідомо, коли слух про Samsung Buds знайде своє підтвердження, але, враховуючи попередній досвід, ймовірно, дата релізу буде поряд з майбутнім Galaxy S10 в лютому.

Джерело: phonearena.com