Rozetka та EVO офіційно об’єднались

284

Про це пише 24tv.ua

«Завершено формальності щодо злиття групи компаній EVO і найбільшого інтернет-супермаркету Rozetka. Об’єднана компанія буде створювати більше можливостей для українських підприємців на своїх платформах, а також покращувати клієнтський досвід онлайн-покупок», – повідомили у прес-службі EVO.

Як повідомив CEO групи компаній EVO Микола Палієнко, глобальних змін в роботі EVO не буде. Всі проекти і команди продовжать свою роботу.

Що таке EVO?

Це українська продуктова IT-компанія, яка створює маркетплейси, на яких підприємці продають свої товари та надають послуги. Ця компанія – один з лідерів ринку електронної комерції України. Компанія розвиває такі проекти: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua, EVO.business — в Україні; Deal.by, Satu.kz – в Білорусі і Казахстані.

Інформація про об’єднання компаній з’явилась у серпні. Як пояснили представники компаній, об’єднане підприємстві буде активно розвивати напрямок маркетплейсів, що дасть змогу малим і середнім українським підприємцям продавати товари через сайти об’єднаної компанії.