Російські експерти назвали кращі антивіруси для Windows 10

121

Ось уже як понад три роки в Росії існує організація «Роскачество», яка була створена за вказівкою президента РФ. Вона займається тестування різних товарів за однаковими критеріями, щоб визначити найкращі серед них. Фахівці перевіряють їжу, одяг, смартфони і навіть програмне забезпечення. Сьогодні, 19 квітня 2018 року, експерти з даного відомства назвали кращі антивіруси для Windows 10.

Співробітники з «Роскачества» протестували двадцять три найбільш популярних антивіруса для комп’ютерів на базі операційної системи Windows 10, щоб визначити найкращі серед них. Щоб все було чесно, тести проводилися при підключеному інтернеті, а також без нього. Крім того, враховувався відсоток помилкових спрацьовувань на «безпечні файли». В цілому, експерти перевірили дане програмне забезпечення по 200 критеріям.

Найкращим антивірусом «Роскачество» визнало Bitdefender Internet Security, тоді як на другому місці виявився Kaspersky Internet Security, а трійку кращих замкнув безкоштовний BitDefender. На четвертій позиції знайшлося місце для BullGuard Internet Security, тоді як на п’ятій будівництві рейтингу виявився Norton Security Deluxe. Крім того, в десятку кращих, увійшли BitDefender і Avast, останній з яких є безкоштовним.

Не обійшли стороною російський експерти і антивірус Windows Defender, вбудований в операційну систему Windows 10. Йому знайшлося місце лише на 17-й позиції, тобто майже в самому кінці. Як запевняють фахівці, він часто помилково спрацьовує, а також виявляє далеко не всі загрози, які існують. Більшість протестованих рішень для захисту від шкідливого ПО успішно знаходить і ліквідує більше 95% всіх відомих вірусів і кіберзагроз, тому користувачі можуть сміливо використовувати будь-який антивірус з першої десятки.