Робот буде читати вам вголос новини, поки ви за кермом

38

Популярний сервіс Pocket на цьому тижні отримає оновлення: робот буде читати вголос ваші збережені новини, поки ви в русі.

Для користувачів iOS і Android Pocket додав «більш людяний голос», здатний читати новини через гучний зв’язок. Користувачі можуть отримати доступ до цієї функції, натиснувши на новий значок прослуховування в верхньому лівому кутку.

загрузка...

«У вас з’являться власні пiдкасти. Додавання цієї функції — значний крок для додатка для читання», — заявив генеральний директор Pocket Нейт Вайнер. — «Не завжди людина може читати новини, сидячи в одній руці з телефоном, а в іншій — з чашкою чаю або кави. У нас є робота, діти, школа … Нова функція дозволяє слухати новини, де б ви не були і що б ви не робити — водили машину, йшли пішки, готували їсти або працювали «.

У компанії заявили, що щодня в додатку зберігають більше 2 млн новин і книг, а користувачі витрачають в середньому близько 16 хвилин на читання.

Pocket оновили додаток, зробивши його більш відповідним інтересам читача — на основі того, що вони зберегли. Крім того, ввели нові шрифти і теми.

 

Джерело

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"