Південна Корея хоче «змусити» громадян заклеювати камери смартфонів: причина

26
Чому треба заклеювати камеру

У Південній Кореї хочу зобов’язати поліцію переконувати громадян заклеювати камери на своїх смартфонах. Таким чином у країні хочуть вирішити проблему зйомок порно на приховану камеру.

Так, поліція однієї з провінцій Південної Кореї вже створила 50 тисяч спеціальних стікерів для камери та поширює їх безкоштовно.

Запустили навіть спеціальну кампанію під назвою «Ні нелегальній зйомці», в якій беруть участь PR-відділи поліції, жінки-активісти, а також представники сфери маркетингу.

Окрім того, поліція планує передавати постери для організації захисту прав жінок і дітей, на яких вказано, що зйомка людей і поширення відео без їхньої згоди є нелегальною.

Видання також додає, що справді ця проблема широко розвинена в країні. Непристойні відео знімають перехожі на телефон, також приховані камери встановлюють в автобусах, таксі, басейнах, супермаркетах, вбиральнях та навіть у чоловічому взутті.

Раніше також працівників громадського транспорту зобов’язали створювати команди, які мають шукати приховані камери в публічних місцях. Причому на установи, які відмовляються від перевірки, можуть накласти штраф.

Источник