Новий Chrome глушить будь-які сайти зі звуком

419

Нова, 66-та версія Chrome отримала функцію, яка не дозволяє сайтам автоматично відтворювати звук. Це стосується як відеороликів, так і іншого контенту, вбудованого на сторінку в режимі автоматичного програвання.

Незважаючи на те що «Автовідтворення прискорює і полегшує споживання контенту в Інтернеті», говорили раніше в Google, несподіваний запуск медіа з гучним звуком, наприклад реклами, «є однією з тих проблем, які найчастіше турбують користувачів», так як вона «може використовувати дані, споживати енергію і створювати небажані шуми під час серфінгу «.

Aliexpress WW

Користувачі зможуть самі вибрати, на яких сторінках слід дозволити програвання звуку в автоматично відтворюваних відео, а на яких — заборонити. У настільної версії Chrome браузер також не ігнорувати сайти, на яких користувач раніше сам включав звук.

Такі ресурси визначаються на основі індивідуального індексу медіаспоживання (MEI). Його можна дізнатися, ввівши в адресний рядок chrome: // media-engagement. Чим більше у сайту очок, тим вища ймовірність, що звук не буде заглушений. Мобільних пристроїв MEI не стосується: там звук дозволять автоматично відтворювати тільки в тому випадку, якщо користувач додасть сайт на домашній екран.

Крім цього, в Chrome 66 були виправлені 62 помилки, за перебування яких Google виплатила розробникам $ 34 тисячі.