Нова зручна функція в гаджетах Apple, про яку мало хто знає

105

Режим трекпада від Apple – відмінний спосіб внести виправлення при редагуванні тексту на пристрої ІOS. Це дозволяє користувачеві перетворити віртуальну QWERTY на своєму iPhone в трекпад, який можна використовувати для більш точного розміщення курсора на екрані. До цих пір ця функція була доступна тільки на пристроях iOS з 3D Touch, що означало, що всі iPad і моделі iPod touch не могли її використовувати. Тобто до запуску iOS 12.

В iOS 12 режим трекпада можна використовувати на всіх пристроях Apple з останньою ІOS. Це означає, що Apple iPhone 5s і пізніші версії можуть використовувати цю функцію так само, як Apple iPod touch (6-го покоління), всі планшети Apple iPad Pro і iPad Air, iPad mini 2 і вище, а також iPad п’ятого і шостого поколінь.

загрузка...

Щоб активувати функцію на цих моделях за допомогою 3D Touch, глибоко натисніть в будь-якому місці віртуального QWERTY. При включеному режимі, ті, хто використовує пристрій з 3D Touch можна вибрати певне слово, глибоко натиснувши на нього. Повний абзац можна виділити, натиснувши ще глибше на екран.

На пристроях без 3D Touch також можна включити режим трекпада з тривалим натисканням на пробіл. Спочатку натисність на пробіл, а потім в будь-якому місці на клавіатурі відкриється режим виділення тексту, який дозволить вам вибрати текст, переміщаючи великий палець вгору і вниз.

Майте на увазі, що на пристроях iOS 12 під управлінням 3D Touch вам потрібно глибоко натиснути на екран. Це означає, що потрібно натискати на скло трохи сильніше, ніж просто дотиком. Пристрої без 3D Touch реагують на довгий дотик довше, їх реакція базується на кількості секунд натиску, а не на силі. Є різниця. Також ви повинні бути впевнені, що режим 3D Touch включений, коли букви зникнуть з клавіш QWERTY, залишивши їх порожніми (див. зображення у верхній частині цієї статті).

Джерело: phonearena.com