Наздогнати Vivo. Xiaomi показала сканер відбитку пальців майже на весь екран

77

Компанія Xiaomi розробила підекранний дактилоскопічний сканер, який працює на великій площі дисплея смартфона. 

загрузка...

Вперше подібну технологію продемонструвала в своїх гаджетах китайська компанія Vivo.

Але, згідно з повідомленням співзасновника Xiaomi Лінь Біна, компанія працює над просунутим впровадженням цієї технології. Пост Лінь Біна включає в себе відео, яке демонструє прототип телефону з новим датчиком відбитків пальців, який має активну область 25 x 50 мм, що означає, що користувачі можуть розблокувати його, торкнувшись в будь-якому місці набагато більшої області, ніж сканери розміром з відбиток пальця, які встановлені в декількох телефонах, випущених в минулому році. 

На відео технологію тестують на базі Xiaomi Mi 8, але Лінь Бін каже, що якщо нововведення отримає позитивний відгук серед шанувальників, то компанія розгляне можливість розміщення сканера в інших пристроях. 

Xiaomi — не єдина компанія, що працює над великими датчиками відбитків пальців. На початку минулого року Vivo продемонструвала концептуальний телефон під назвою Apex, в якому використовувався «напівекранний» сенсор. Однак в реальності виявилося, що він займає третину екрану. 

На цьому тижні OPPO оголосила, що випустить телефони з датчиком відбитка пальця, який в 15 разів більше, ніж в попередніх реалізаціях, хоча і не назвала конкретних розмірів. 

У минулому році китайські компанії, зокрема Vivo, впровадили датчики відбитків пальців на дисплеї, і тільки в 2019 році міжнародні конкуренти, такі як Samsung, напевно наздоженуть їх. Питання тепер в тому, хто буде першим, хто може впровадити технологію наступного покоління, і чи буде вона працювати досить добре.

Джерело