Microsoft пропонує ще три роки оновлень Windows 7, але за гроші

53

Розширена підтримка Windows 7 закінчується 14 січня 2020 року, але Microsoft вирішила ще трохи продовжити життя своєї найпопулярнішої операційної системи. Компанія анонсувала сервіс Windows 7 Extended Security Updates (ESU), в рамках якого користувачі отримають додаткові три роки оновлень безпеки аж до січня 2023-го. Тільки за це доведеться заплатити.

Чим далі, тим дорожче

Оновлення Windows 7 ESU зажадають оплати за кожен пристрій, і з кожним роком ціни будуть рости. Сервіс доступний для Windows 7 Professional і Windows 7 Enterprise з корпоративної ліцензією (VL). Учасники програми Software Assurance, а також користувачі Windows 10 Enterprise і Windows 10 Education отримають знижку. Нарешті, ESU включає офіційну підтримку сервісу Office 365 ProPlus. Бажаючі можуть звернутися в Microsoft або до офіційних партнерів за деталями.

загрузка...

Щоб зробити перехід з Windows 7 максимально безболісним, компанія запустить сервіс Desktop App Assure для швидкого вирішення проблем сумісності програм з Windows 10 і Office 365 ProPlus. Якщо щось буде працювати не так, як в старих версіях ОС, користувачі зможуть відправити запит в службу FastTrack і отримати допомогу інженерів Microsoft.

Desktop App Assure буде безкоштовно доступний користувачам Windows 10 Enterprise і Windows 10 Education. Запуск сервісу в США запланований на 1 жовтня 2018 року, а глобальний реліз очікується в лютому 2019 го.