Microsoft представила додаток Microsoft News для iOS і Android — оновлену версію MSN News. Сам сайт MSN.com, який компанія запустила в 1995 році, продовжить існувати під старою назвою.

«Microsoft News — нова назва нашого новинного рушія, який лежить в основі знайомих вам сайтів на кшталт MSN.com, а також нашого оновленого додатка Microsoft News для iOS і Android, — пояснив Роб Беннетт (Rob Bennett), головний редактор Microsoft News. — На основі Microsoft News також працюють новини в Microsoft Edge, новинному додатку для Windows 10, в Skype, на Xbox і в Outlook.com».

Новий додаток є на iOS і Android. Воно дозволяє вибирати цікаві для вас теми, переглядати контент за категоріями і отримувати повідомлення про найбільш важливі події. Microsoft News дозволяє перемикатися між світлою і темною темами оформлення і має свій віджет. Якщо увійти в додаток за допомогою облікового запису Microsoft, то воно буде синхронізувати переваги на всіх пристроях.

Сервіс поєднує в собі кураторів людьми і штучним інтелектом матеріали від більш ніж тисячі «видавництв преміум-класу» і трьох тисяч брендів. І компанії щодня сканує понад 100 тисяч новин, щоб визначити їх тему, популярність і свіжість. Також матеріали для сайту і додатків відбирає більше 800 редакторів з усього світу.