Смартфони Xiaomi масово «лягли» по всьому світу

35

Сталося це через нові правила.

загрузка...

Лічені дні тому почався випуск глобальних збірок прошивки MIUI 10, що є вкрай хороший і позитивною новиною. Проте, на превеликий жаль, справа прийняла зовсім інший оборот. Як вдалося з’ясувати, смартфони Xiaomi заблокувалися за межами Китаю.

Про це пише Хроніка.інфо

Сталося це через нові правила, які першим опублікував глобальний адміністратор форуму MIUI, тобто співробітник китайської корпорації. Він повідомив вкрай неприємну інформацію.

Повідомляється, що в середині вересня 2018 року в силу вступили нові правила поширення програмного забезпечення. Через них відтепер на китайські модифікації телефонів Xiaomi, що призначені для продажу в Китаї і ніде більше, неможливо встановити глобальну прошивку MIUI.

При всіх спробах це зробити смартфони будуть перетворюватися в непрацюючі цеглини, тому розробники рекомендують дуже уважно звіряти системну інформацію до установки нового ПЗ або його оновлення.

Точно таке ж правило діє і на глобальні моделі телефонів бренду, на які відтепер заборонено встановлювати китайські прошивки. Програмне забезпечення в особі MIUI тільки для Китаю не містить в собі якихось сервісів Google, воно цілком і повністю заточене під використання послуги країни, багатьох мов в подібній прошивці немає, а багато функцій просто не працюють при використанні навіть англійською мовою.