Новий спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4 отримає неймовірну особливість

181

Є всі підстави вважати, що через посилення в кілька разів конкуренції на ринку переносної електроніки, трекер Xiaomi Mi Band 4 вийде на ринок зовсім не в 2020, а в 2019 році. Станеться це вже в середині наступного року, імовірно, в період з травня по липень. У нинішньої моделі досить мало недоліків, але ряд таких все ж є, тому цілком собі очевидно, що виробник просто спробує їх виправити, тим самим виконавши побажання користувачів.

Найбільше в спортивному браслеті зразка 2018 роки від Xiaomi не вистачає модуля GPS, який би дозволив відмовитися від смартфона під час пробіжок і поїздок на велосипеді. Саме він стане головним нововведенням Mi Band 4. За рахунок даного модуля трекер зможе відстежувати своє положення на вулиці без використання телефону. Це дозволить отримувати дані про швидкість переживання, а також багато інших, які допоможуть людям, які ведуть активний спосіб життя.

загрузка...

Звичайно, GPS для відстеження місця розташування стане далеко не єдиним нововведенням в Xiaomi Mi Band 4. Даний трекер повинен отримати захисне скло для захисту дисплея від подряпин. Пластикове покриття, яке в даний час використовується в Mi Band 3, дуже швидко покривається подряпинами, в результаті чого спортивний браслет втрачає свій товарний вигляд і виглядає дуже не красиво.

Вартість нового фітнес-браслета Xiaomi виявиться на рівні 200 юанів, тобто викласти за нього потрібно буде близько 1000 гривень, якщо курс долара залишиться на нинішньому рівні. Залишилося тільки дочекатися офіційної презентації, до якої трохи більше ніж півроку.

 

Джерело

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"