Китайці випадково розсекретили назву нового Android

197

Операційну систему назвуть на честь горіхів.

За місяць до виходу Android 9.0 представник служби підтримки бренду випадково розкрив назву ОС.

Aliexpress WW

На думку співробітника китайської фірми, нова операційна система отримає назву Android Pistachio.

Хоча Google любить анонсувати нову версію Android задовго до виходу, ім’я нового покоління ОС не оголошується до осені, і цей рік не є винятком з правила. Офіційно ми не дізнаємося ім’я Android P до наступного місяця, коли Google, як очікується, випустить його на всі сумісні пристрої.

Однак ми можемо отримати необхідну інформацію завдяки новим даними з Польщі. Мабуть, Huawei ненавмисно виявила ринкове ім’я Android P під час розмови з клієнтом, який хотів дізнатися, чи буде його мініатюрний P9 Lite оновлений до Android 8.0 Oreo.

Один з відповідей Huawei містить інформацію про оновлення, які отримає смартфон в 2018 році. У цій відповіді китайський виробник телефонів називає операційну систему Android P – Android Pistachio.

Це коротке ім’я, яке виявилося трохи несподіваним. У лютому агентство Bloomberg, запевняло, що Google називає готову версію ОС Android Android Pistachio Ice Cream. Можливо, Google відкинула «морозиво» з назви, щоб не повторюватися з Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Творці Android P обіцяють, серед іншого, новий призначений для користувача інтерфейс для швидкого меню налаштувань, новий режим блокування, який відключає біометричну аутентифікацію один раз, закруглені кути в інтерфейсі, а також новий системний інтерфейс на основі жестів.