«Київстар» запровадить нові тарифи у зв’язку із запуском 4G-мережі

958
Компанія «Київстар» запровадила нову лінійку тарифів у зв’язку із запуском 4G-мережі. Найнижчий тариф подорожчав на 10 грн.

Про це заявив президент компанії «Київстар» Петро Чернишов у спільному інтерв’ю «Економічній правді» і «Зе Інтерв’юер».

«Вийшла нова лінійка тарифів. Найнижчий тариф у попередній лінійці був 45 грн на місяць, тепер — 55 грн. Зрозуміло, що інші теж приблизно настільки ж підвищилися. Виходить приблизно на 10 грн. Я не думаю, що це якесь божевільне зростання цін», — розповів Чернишов.

За словами Чернишова, у результаті переваги відчують всі.

«По-перше, всі ці 4G перейдуть у звичайні голосові дзвінки, ми їх туди переводимо, розвантажуємо мережу. Набагато більше абонентів користуватиметься 4G, не знаючи про це… Тобто маршрутизація вашого дзвінка піде не по старих GSM-частотах, а частина дзвінків піде в 4G. Буде більш чіткий звук», — пояснює глава компанії.

Окрім цього, «від того, що люди підуть у 4G з новими хорошими телефонами, розвантажиться мережа 3G. Відповідно у 45{c33fdc0af50eebc56930e31a19c0090e6b8f3cf0109eaa329bb0e34edef02b2f} людей, в яких телефони старі, стане кращий Інтернет в 3G».

Як повідомлялося, 30 березня 2018 року оператори мобільного зв’язку lifecell і Vodafone запустили в Україні технологію 4G. 6 квітня послуга мобільного інтернету четвертого покоління також стала доступна для абонентів оператора «Київстар» у 20 населених пунктах.

Компанія «Vodafone Україна» представила оновлену лінійку тарифів з урахуванням збільшення об’єму трафіку після запуску 4G, а «lifecell» застосовує тарифікацію 4.5G трафіку в мережі у рамках існуючих тарифів.

Для використання зв’язку нового покоління абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карту) і смартфон з підтримкою мінімум 4G/LTE.