iFixit: Apple Watch Series 4 непогано піддаються ремонту

76

Лише через декілька днів після початку офіційних продажів нових яблучних пристроїв, фахівці лабораторії iFixit вже встигли розібрати всі новинки і оцінити їх ремонтопридатність. Нагадаємо, що iPhone Xs і iPhone Xs Max були розібрані ще в п’ятницю, а сьогодні фахівці зазирнули в корпус Apple Watch Series 4.

У процесі розбирання співробітники лабораторії iFixit відзначили, що нові яблучні годинники мають добре продуману конструкцію. До того ж тепер вони акуратно виглядають не тільки зовні, але і всередині. Не в останню чергу це пов’язано з тим, що при складанні нових Apple Watch використовується в рази менше клею, чим раніше.

Aliexpress WW

iFixit apple Watch 4

Що стосується інших особливостей Apple Watch Series 4, то фахівці відзначили трохи змінилися розміри Taptic Engine (він став більшим і тоншим), більш тонкий, ніж в минулих моделях екран, змінилося розташування барометра і кріплення чіпа S4 гвинтами.

Але головне на що звернули увагу співробітники iFixit, це те, що нове покоління яблучних розумних годин стало простіше і легше розбирати і ремонтувати. Правда, особливого впливу на ремонтопридатність пристрою це не виявилося. Як і у випадку з Apple Watch Series 3, нові розумні годинники Apple отримали 6 балів за шкалою ремонтопридатності iFixit.

Джерело: prostomac.com