Huawei випустить смартфон з прихованою Селфі-камерою

14

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) опублікувало патент Huawei на новий дизайн стільникового апарату. Як можна бачити на ілюстраціях, Huawei розмірковує над смартфоном з повністю безрамковий дисплеєм. У верхній частині екрану передбачена довгаста проріз: як відзначають мережеві джерела, тут розташуються датчики, динамік і прихована селфи-камера.

Aliexpress WW

Патент належить до категорії дизайнерських, тому про технічні характеристики апарату нічого не повідомляється. Але оприлюднені зображення говорять про наявність здвоєної камери в тильній частині корпусу. Крім того, ззаду розташується дактилоскопічний сканер для зняття відбитків пальців.

У бічній частині корпусу можна помітити фізичні кнопки управління. Вгорі розташовано стандартний 3,5-міліметрове гніздо для навушників, а внизу — симетричний порт USB Type-C.

Таким чином, незабаром Huawei може випустити смартфон з досить незвичайним конструктивним виконанням фронтальної камери. Запропоноване рішення дозволить відмовитися від вирізу у верхній області екрану, який багато споживачів недолюблюють. Втім, про можливі терміни появи апарату з описаним дизайном на комерційному ринку поки нічого не повідомляється.

Джерело