Huawei представила EMUI 9.0 на Android Pie

48

Компанія Huawei офіційно представила нову версію своєї фірмової оболонки EMUI 9.0, створеної на базі операційної системи Android 9.0 Pie. Серед її переваг розробники відзначають оптимізацію, швидкість роботи і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

загрузка...

Одне з важливих нововведень, використаних в оболонці EMUI 9.0 — технологія GPU Turbo 2.0, здатна за допомогою інтелектуального аналізу збільшити продуктивність смартфона, скоротити його енергоспоживання, поліпшити чутливість сенсорного дисплея, стабільність підключення до мереж і ряд інших параметрів. Розробники повідомляють, що нова версія фірмової оболонки працює на 12,9{c33fdc0af50eebc56930e31a19c0090e6b8f3cf0109eaa329bb0e34edef02b2f} швидша за попередню, і забезпечує прискорений запуск додатків

Ще одна нова функція називається HiVision. З її допомогою камера смартфона здатна розпізнавати пам’ятки і відомі твори мистецтва. Інформацію про них додаток демонструє користувачам за допомогою інструментів доповненої реальності.

«ОС EMUI 9.0 з’явилася завдяки прагненню створити простий і зрозумілий інтерфейс для щоденної роботи з мобільним пристроєм. Кожна зміна, від консолідації меню налаштувань і оптимізації продуктивності, до нових функцій, що підвищують продуктивність роботи з пристроєм, переслідувало спільну мету — гарантувати користувачам більш високий рівень комфорту », — зазначив президент підрозділу розробки програмного забезпечення Huawei Ван Ченглу.

Крім того, користувач отримає можливість встановлювати ліміти на використання певних програм і переглядати статистику використання програм за допомогою нової панелі управління Digital Balance.

Особливу увагу розробники приділили безпеці, згадавши нове сховище паролів. У ньому користувачі зможуть конфіденційно зберігати зашифровані паролі, знімки особи і відбитки пальців для ідентифікації в різних додатках і сервісах.

В даний час EMUI 9.0 знаходиться на стадії бета-тестування: на даному етапі доступна не вся її функціональність. Розробники обіцяють представити всі нові можливості оболонки одночасно з релізом смартфона Huawei Mate 20.

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"