Huawei відмовиться від операційної системи від Google

118
Huawei Watch GTHuawei Watch GT / Фото з вільних джерел

Інформація про те, що Huawei розробляє власну операційну систему, аби знизити свою залежність від Google, виявилася правдивою. Щоправда фірмова платформа не замінить Android, а стане альтернативою для Wear OS і використовуватиметься в новому поколінні смарт-годинників.

Про це повідомляє Winfuture із посиланням на власні джерела.

загрузка...

Майбутні смарт-годинники Huawei отримають назву Watch GT. Їх апаратну основу складе чіпсет Snapdragon Wear 3100, що випускається Qualcomm спеціально для переносної електроніки.

За автономність годинника відповідатиме акумулятор ємністю 420 міліампер годин, який, за чутками, забезпечить їм до двох тижнів роботи без підзарядки. Це серйозний показник, якого Huawei вдалося домогтися завдяки кремнієвим компонентам в складі батареї і високої енергоефективності операційної системи.

Huawei Watch GT SportHuawei Watch GT Sport

Незважаючи на рішення Huawei відмовитися від Wear OS, це ніяк не вплине на функціональність Watch GT. За даними співрозмовників Winfuture, новинка, як і рішення конкурентів, буде надсилати користувачу повідомлення, переводити вхідні дзвінки, вимірювати пульс і кроки, а також контролювати фази сну і виступати в ролі навігатора завдяки вбудованому GPS-модулю, який дозволить Watch GT бути максимально самостійним пристроєм і не дасть вам збитися з маршруту.

Huawei не розкриває подробиць про свою нову операційну систему, хоча і побічно підтверджувала факт її створення. Як повідомили представники компанії, в її стінах ведеться безліч розробок, і власна програмна платформа не є винятком.

Інша справа, що далеко не всі продукти доходять до споживачів, втрачаючи комерційну цінність ще в процесі роботи над ними, що, судячи з усього, явно не відноситься до альтернативи Wear OS.