Google розробляє унікальну версію Chrome

337

В Google працюють і над іншими можливостями.

Останнім часом компанії Microsoft і Google почали налагоджувати співпрацю, хоча раніше не завжди йшли рука об руку. Як відомо, основою для браузера Edge вибрали движок Blink і вільний браузер Chromium. А пошуковий гігант вирішив впровадити одну з технологій Microsoft у фірмову програму Google Chrome.

Мова йде про підтримку стіна Windows Mixed Reality з боку Chromium, Chrome і інших браузерів на їх основі. Відповідна можливість, як очікується, з’явиться найближчим часом. Очікується, що браузер буде підтримувати формат WebVR, а також зможе відображати додатки змішаної реальності, написані під Windows.

Крім того, в Google працюють і над іншими можливостями, що дозволяє використовувати браузер Edge на базі Chromium у форматі змішаної реальності. Хоча подробиці поки не розкриваються.

Слід зазначити, що це не перший браузер для VR, AR і MR-пристроїв. Ряд компаній пробували випускати свої рішення для мобільних VR-шоломів, зокрема, це була корпорація Samsung. Однак їх рішення були не більше ніж демонстрацією можливостей, адже для управління таким браузером потрібні особливі контролери.

Трохи далі зробила крок Mozilla, випустивши браузер Firefox Reality. З огляду на відкритий статус програми, виробники обладнання можуть легко інтегрувати його у власні рішення. Новинка доступна в магазинах додатків Viveport, Oculus і Daydream, а також в Google Play.

Браузер дозволяє створювати віртуальне оточення і розміщувати на ньому вікна, сайти і так далі. На думку деяких експертів, подібні технології знайдуть застосування не тільки в іграх, але і в офісній роботі. Зрозуміло, коли шоломи віртуальної і доповненої реальності стануть поширені, як і звичайні монітори.

Джерело