Google представила найдешевший у світі смартфон із підтримкою 4G

495

Майже всі сучасні смартфони мають підтримку стандарту LTE та голосового помічника Google Assistant, за винятком бюджетних моделей. Компанія Google Indonesia представила 4G-ґаджет WizPhone WP006, який коштує менше 10 доларів.

На відміну від більшості 4G-пристроїв, Wizphone WP006 обійдеться власнику всього в 7 доларів (близько 200 гривень). Пристрій працює під управлінням операційної системи KaiOS і оснащений спеціальною кнопкою для запуску Google Assistant. З його допомогою можна віддавати апарату різні голосові команди: наприклад, для здійснення викликів, надсилання повідомлень або відтворення музики і відео.

Крім того, новинка підтримує установку клієнтів Facebook і WhatsApp для KaiOS.

Google Wizphone WP006

«Серцем» телефону став бюджетний чіпсет Qualcomm 205 Mobile Platform, що працює за підтримки 512 МБ оперативної пам’яті. Обсяг вбудованого накопичувача становить 4 ГБ з можливістю розширення за допомогою слота для карт microSD.

Фотоможливості Wizphone WP006 представлені основною камерою на 2 Мп і фронталкою з роздільною здатністю VGA. Ємність акумулятора становить 1 800 міліампер годин – цього повинно вистачити на 350 годин автономної роботи.

Дата надходження в продаж і регіональна доступність будуть оголошені пізніше.