Google Chrome став красивішим, краще і швидше

460

На честь 10-річчя браузера Google Chrome компанія Google випустила великий апдейт. Оновлення змінило зовнішній вигляд програми і додало безліч нових функцій. Зміни торкнулися версій браузера на всіх доступних платформах.

Найкрасивіше, краще, швидше
Новий Google Chrome обзавівся округлими формами в дизайні і круглими значками закладок, заміток і додатків. Стиль програми став простіше і мінімалістичний, а за заявою творців це має прискорити роботу браузера (дуже сподіваємося).

загрузка...

Оновлений Google Chrome отримав більш крутий менеджер паролів, який тепер зберігає паролі від сайтів, номери кредиток, адреси та інше. Якщо користувач всюди використовує один і той же пароль, система запропонує створити СуперПароль і збереже його в хмарі. Після цього їм можна користуватися і в браузері на смартфоні.

В адресний рядок браузера вбудували пошуковик, тому більшість запитуваної інформації тепер з’являється без переходу на нову сторінку з результатами. Наприклад, при запиті погоди, результату матчів, курсу валют та іншої подібної інформації, вона відразу ж з’являється в випадає рядку.

Також з’явилася підказка при роботі з вкладками. Якщо користувач вже відкрив потрібну вкладку, а потім забув про це і запитує інформацію заново, браузер нагадає, що потрібна сторінка вже відкрита. Надалі через адресний рядок можна буде шукати файли в Google Диску.

Вы также можете:
Посмотреть подборку креативных чехлов
Или поиграть в нашу игру