Google Chrome перестане попереджати про безпеку сайтів

115

При відкритті HTTPS-сайту в браузері Chrome можна побачити напис «Захищено» в адресному рядку. Це зроблено з метою того, щоб користувачі були впевнені в безпеці, коли вони вводять важливі дані на зразок інформації про банківську карту. Незабаром компанія перестане попереджати користувачів про безпечне з’єднання.

Chrome

Google вважає, що безпечне HTTPS-з’єднання вже має стати нормою, тому немає ніякої необхідності кожен раз нагадувати користувачеві про це. Пошуковий гігант має намір зосередити свою увагу на сайтах, які ігнорують вимогу про відмову від HTTP.

Починаючи з 69-ї версії Chrome, яка вийде у вересні цього року, HTTPS-сайти більше не будуть позначатися як «Захищені». Через місяць, в жовтні, буде випущена 70-я версія браузера з динамічним повідомленням про небезпеку введення даних на HTTP-сайтах. Кожен раз, коли користувач буде починати писати щось на такому ресурсі, в адресному рядку буде з’являтися попереджувала повідомлення.

Chrome

Google сподівається, що це підстьобне розробників перейти на використання безпечного HTTPS-з’єднання, а користувачі будуть більш уважні при введенні важливих відомостей.