Голова Samsung визнав поразку компанії перед Huawei та Xiaomi

0
303

Samsung більше не в стані конкурувати із Huawei, Xiaomi та іншими вендорами із Китаю на ринку смартфонів середнього та бюджетного цінового сегменту. Цю поразку визнав навіть генеральний директор мобільного підрозділу компанії Джонг-чжин Ко.

Вочевидь, справи корейців йдуть настільки мляво, що топ-менеджер навіть не погребував словом «криза», коли описував поточний економічний стан своєї вотчини.

За словами Ко, він дуже шкодує, що справи Samsung Mobile йдуть гірше, ніж у конкурентів, які виявилися більш гнучкими в питаннях ціноутворення.

Найсильніше це відбилося на попиті на бюджетні та средньобюджетні смартфони, які як і раніше залишаються однією з найбільш значущих статей доходу Samsung. Саме завдяки продажам таких апаратів до недавнього часу корейцям вдавалося утримувати статус лідера галузі, обходячи по показнику штучних продажів навіть Apple та Huawei.

Samsung Galaxy F

На жаль, змінити бізнес-стратегію, орієнтовану на продаж по-справжньому дешевих пристроїв, за помахом руки не можна. Для цього потрібно багато часу, якого у Samsung просто немає. Тому єдине, на що можуть розраховувати корейці, чекаючи економічного підйому, – Galaxy S10 і складаний Galaxy F, чиї продажі почнуться вже в наступному році.

Samsung Galaxy S10

Серйозний стрибок продажів смартфонів Samsung повинен спричинити базовий Galaxy S10. У всякому разі, він буде дешевше моделей актуального покоління, але при цьому залишиться повноцінним флагманом, якщо не брати до уваги кількох незначних компромісів.

Джерело