Facebook хоче об’єднати WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger

46

Крім збільшення аудиторії ця міра дозволить компанії розвивати рекламний бізнес \ фото flickr.com

Соціальна мережа Facebook має намір об’єднати служби обміну повідомленнями в соціальних мережах WhatsApp, Instagram (всі належать Facebook) і Facebook Messenger.

загрузка...

Про це повідомляє газета The New York Times. За словами джерел, знайомих з планами керівництва компанії, інфраструктура обміну повідомленнями трьох сервісів буде уніфіковано, в той час як соцмережі продовжать існувати як окремі додатки, передає Unian. Згідно з розпорядженням голови компанії Марка Цукерберга, соцмережі будуть мати наскрізне шифрування, яке захистить користувачів від неправомірного доступу до особистих переписок.

Процес інтеграції сервісів обміну повідомленнями завершиться до кінця поточного року або на початку 2020 року. Коли зміни набудуть чинності, користувач Facebook зможе відправити повідомлення тим, у кого є обліковий запис у WhatsApp або Instagram (і навпаки).

На думку джерел, об’єднання сервісів спонукає користувачів конкуруючих додатків Apple і Google перейти на використання сервісів Facebook. Крім збільшення аудиторії ця міра дозволить компанії розвивати рекламний бізнес.