Facebook Messenger додав функцію видалення повідомлень

54

У месенджері Facebook нарешті з’явилась можливість видалення повідомлень. Поки функція доступна тільки користувачам з кількох країн, але глобальний реліз вже не за горами.

загрузка...

Реалізація трохи відрізняється від ранніх версій. Команда відмовилась від невиразного формулювання “скасування відправки” , тепер опція називається “Видалити для всіх”. Вона може згодитися, якщо користувач виявив помилку в повідомленні — Messenger не підтримує редагування — або відправив його не тій людині. Сервіс дає тільки 10 хвилин після відправки. Чому так мало? Більшість видаляє «зайве» протягом першої хвилини, тому розробники вирішили обмежитися невеликим проміжком. WhatsApp виявився більш щедрим, виділивши цілу годину на роздуми.

Співрозмовник побачить плашку на місці видаленого повідомлення. Воно ще якийсь час буде зберігатися на сервері в прихованому вигляді. Якщо користувач звернеться в службу підтримки із скаргою на образи на свою адресу, це допоможе розібратися в ситуації.

Видалення повідомлень вже можуть випробувати користувачі з Польщі, Болівії, Колумбії та Литви. Функція доступна в мобільних додатках Messenger для Android та iOS. Скільки доведеться чекати іншим країнам, в Facebook не уточнюють.

Джерело