Чудо-смартфон Red Hydrogen One набагато краще Samsung Galaxy S9

82

Зараз на ринку вкрай багато різних смартфонів, в тому числі від китайських брендів. На думку багатьох покупців і експертів галузі, одним з кращих телефонів топового рівня є Samsung Galaxy S9, який доступний для покупки всім бажаючим з середини березня нинішнього року. Проте, в світі вже існує мобільний пристрій, який перевершує його абсолютно в усьому, а називається воно Red Hydrogen One. Це просто диво-телефон.

Продажі смартфона Red Hydrogen One почнуться в листопаді, а публічно показали мобільний пристрій публіці ще на початку нинішнього року. Сьогодні, 26 серпня 2018 року, виробник виклав в мережу зображення майбутньої новинки такою, якою вона надійде в продаж. На перший погляд здається, що телефон нічим не відрізняється від сотень інших мобільних пристроїв, крім незвичайного дизайну, однак насправді це далеко не так.

загрузка...

Це єдиний в світі смартфон, який володіє голографічним екраном. Що саме це означає — ніхто не каже. Американські журналісти, яким пощастило ознайомитися з даними телефоном, запевняють, що нічого подібного вони ніколи своєму житті не бачили. Виробник заборонив їм розповідати що-небудь конкретне, тому що він не хоче, щоб його конкуренти завчасно зрозуміли, який новий телефон їм протистоїть.

Смартфон Hydrogen One від компанії Red отримає роз’єм USB Type-C, а також сканер відбитків пальців в кнопці блокування. За замовчуванням камера мобільного пристрою виявиться подвійний, але до нього можна буде підключити будь-який об’єктив від фотоапарата, тим самим перетворивши телефон в професійний фотоапарат. Також на тильній кришці є магнітне кріплення, про призначення якого розробники нічого не повідомляють. Корпус вироби виявиться виконаний з титану, а вартість новинки, коли вона надійде в продаж, перевищить позначку в $ 1 500 (41 000 гривень).