Аварія ракети «Союз»: з’явилось відео з бортової камери

6

У «Роскосмосі» опублікували відео, зняте бортовою камерою ракети–носія «Союз-ФГ», під час того, як ракета потрапила в аварію під час запуску на МКС. 

Відео з’явилось на YouTube-каналі «Роскосмосу».

За офіційними даними російської сторони, аварія сталася через проблему у відділенні одного з бічних блоків, який вдарив носовою частиною центральний блок в районі баку пального. Це призвело до розгерметизації бака і втрати стабілізації ракети.

Ймовірно, помилка трапилась під час складання ракети на космодромі Байконур.

Аварія ракети «Союз»: відео 

https://youtu.be/CrzlMTRVt_I

Аварія трапилась вранці 11 жовтня, коли «Союз-ФГ» з двома космонавтами на борту стартувала з космодрому Байконур. На 119 секунді польоту сталася аварія. Обоє астронавтів вижили – вони приземлилися на території Казахстану.

Що таке «Роскосмос»? Російська державна корпорація. Надає послуги з використання космічного простору, відповідає за міжнародну співпрацю в реалізації спільних проектів і програм в галузі космічної діяльності. Основна мета «Роскосмосу» — розвиток супутникової системи ГЛОНАСС та розширення міжнародного співробітництва Росії в області супутникових навігаційних систем, а також координація робіт на космодромах Байконур і Східний.

Джерело